Archiwum kategorii - ‘Wiadomości’:

Jesienne bieganie w Podgórzu

poniedziałek, Listopad 7th, 2016

Szkoła Podstawowa w Podgórzu i UKS „Borowik” już po raz 22. organizują listopadowe przełaje.

XXII Jesienne Biegi Przełajowe są imprezą mistrzowską  (liczoną do współzawodnictwa sportowego szkół) wyłącznie dla powiatu płockiego, ale o medale, dyplomy i puchary walczą wszyscy. To jedna z ostatnich tej jesieni okazji do przełajowej rywalizacji.

Jak wynika z pogodowych prognoz -  będzie zimno, ale gospodarze przygotują gorącą herbatę.  Gorąca i zdrowa niech będzie atmosfera rywalizacji z rówieśnikami (co roku przyjeżdża młodzież szkolna z kilku powiatów).  Płocki SZS życzy wszystkim udanych startów, a  szczegóły znajdziecie na stronie Szkoły Podstawowej w Podgórzu:

www.sppodgorze.pl


Wyjazd na indywidualne biegi przełajowe – Kamion, 26.04.2013r

niedziela, Kwiecień 21st, 2013

W piątek 26 kwietnia w Kamionie odbędzie się finał XV MIMS w indywidualnych biegach przełajowych. Komunikat organizacyjny (regulamin) od dawna jest dostępny na stronie www.szs-wwm.pl. Dla ułatwienia podajemy go także tutaj: >>> Kom_org. IBP_Kamion

Przypominamy, że uczestników obowiązują następujące dokumenty:

- ważna legitymacja szkolna (do nowo wystawionej legitymacji także zaświadczenie podpisane przez dyr. szkoły, który stwierdza, że zawodnik  jest uczniem tej szkoły od początku roku szkolnego),

- lista uczniów podpisana przez opiekuna i dyrektora szkoły zawierająca też informację o aktualnym ubezpieczeniu uczniów.

- zgoda rodziców na wyjazd (ważne dla opiekunów)

Z rejonu płockiego awans do finału wojewódzkiego uzyskali zawodnicy, którzy w rejonowych biegach przełajowych w Gostyninie (26.10.2012r) wywalczyli miejsca w przedziale 1 – 12. Rezerwowymi (zgłoszonymi do organizatora) są wyłącznie ci, którzy uplasowali się na miejscach 13 – 16.  Komunikat końcowy z rejonowych IBP znajdziesz w dziale „Międzypowiatowe IMS” – patrz: Kategorie.

Odsłona nowej strony

piątek, Luty 18th, 2011

Witamy na nowej stronie Płockiego Szkolnego Związku Sportowego. Nowa szata graficzna, funkcjonalność, a przede wszystkim aktualność, to nowe atuty strony. Liczymy na sugestie i propozycje informacji, jakie chcielibyście tu znaleźć.