Archiwum kategorii - ‘XVIII MIMS’:

18. Mazowieckie IMS – wyniki

środa, Czerwiec 29th, 2016

Przez kilka ostatnich sezonów Płock, a także Powiat Płocki mogły pochwalić się wspaniałymi osiągnięciami szkół w finałach wojewódzkich i ogólnopolskich. Sportowy rok szkolny 2015/16 kończymy jednak ze znacznie słabszymi wynikami. Złote medale wywalczyli młodzi szczypiorniści z SP nr 21 (trener: Andrzej Kulpiński) i pingpongistki Grzegorza Lipczyńskiego z SP nr 20.  Komplet wyników poniżej.

>>> WYNIKI w 18 MIMS

Udział szkół płockich w 18 MIMS został dofinansowany ze środków Prezydenta Miasta Płocka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej częściowo odwołane

środa, Kwiecień 27th, 2016

Z wielką przykrością informujemy, że eliminacje międzypowiatowe do XVIII MIMS w lekkiej atletyce, pływaniu i dwuboju nowoczesnym dla szkół gimnazjalnych oraz w pływaniu dla szkół podstawowych zostają odwołane.

Jest to konsekwencja decyzji Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego o odwołaniu części zawodów finałowych w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wskutek zmniejszenia dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Oprócz wyżej wymienionych dyscyplin, finałów wojewódzkich nie będzie także w tenisie stołowym (sp i gimnazja) i gimnastyce (sp) (informacja na stronie www.szs-wwm.pl ).